DEGUSTACE 2019-02-12T10:06:44+00:00

DEGUSTACE

Srdečně Vás zveme na pravidelné degustace, které se konají na naší pobočce na Vinohradech pod vedením našich zkušených sommelierek.  Degustace jsme se rozhodli pojmout nejen jako příležitost k ochutnání nových vín, ale i jako gastronomický zážitek.  Vybírát můžete jak z klasických degustací, tak z degustací typu “Snoubení”. Těšit se můžete vždy na 6 vzorků vína doplněných neobvyklými delikatesami, sýry, ovocem, zeleninou – zkrátka něčím jedinečným, co by Vás samotné třeba vůbec nenapadlo. Začínáme vždy v 19.00 hodin.

Cena klasické degustace a typu snoubení  je 450 Kč/osobu. Cena degustace Víno & sushi je 550 Kč/osobu.

Cena zahrnuje víno, drobné občerstvení, služby sommeliera a vodu po dobu degustace.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY DEGUSTACÍ – REZERVACE

NAŠI SOMMELIEŘI

KLÁRA NAVRÁTILOVÁ

 

Klára je odbornicí na slovo vzatou. Její vášní jsou především vína z Bordeaux.

V roce 2014 úspěšně složila zkoušky a stala se Certifikovanou sommeliérkou. A nyní se aktivně připravuje na Degustátorské zkoušky. Je členem Asociace sommeliérů ČR.

LUCIE JANÍKOVÁ

Lucie je posila našeho týmu. Ráda Vám připraví degustaci šitou na míru právě Vám. Víno je jejím velkým koníčkem. Je členem Asociace sommelierů ČR a akutálně ji u nás neuvidíte tak často, protože svůj čas věnuje především výchově své malé dcery.

PAVEL TRTÍLEK

Pavel pochází z Moravy a s láskou vínu se již narodil. Má na starosti firemní degustace a degustace na přání.

TYPY DEGUSTACÍ

SNOUBENÍ VÍNA A DELIKATES

Těšit se můžete na naše skvělá vína, moravská i zahraniční, doplněná různými druhy studených delikates z různých koutů světa, například Španělska nebo Francie. Nabídneme zde slané či sladké delikatesy, uzeniny, masové a zeleninové speciality.

SNOUBENÍ VÍNA A SÝRŮ

Kombinace vína a sýrů je proslulá. V našem podání nabízíme 5 druhů degustací – „Snoubení vína a sýrů I.-V.“ Dle vlastních chutí si můžete zvolit zda navštívit všechny nebo naopak jen jednu či dvě. Každý rok s novou nabídkou vín degustaci lehce modifikujeme, proto se nebojte přijít s časovým odstupem třeba i vícekrát.

  1. Základy snoubení, plísňové, aromatické, polotvrdé a tvrdé sýry.
  2. Ovčí a kozí sýry.
  3. Speciální druhy sýru s modrou a bílou plísní.
  4. Netradiční druhy sýrů a sýry ve slaném nálevu.
  5. To nejlepší z degustací I.-IV.

SNOUBENÍ VÍNA A ČOKOLÁDY

V této degustaci ochutnáte osm vzorku delikátních čokolád s různými aromatickými prvky, které budou spárované s našimi moravskými i zahraničními víny.

DEGUSTACE VÍN Z BLATNIČKY

Degustace vín vinařství Víno Hruška, kde představíme naše rodinné stříbro a vy poznáte chuť terroir Bílých Karpat. Na degustaci také budete mít možnost ochutnat delikatesy z naší chráněné dílny.

DEGUSTACE ZAHRANIČNÍCH VÍN / DEGUSTACE ODRŮD

Degustace, kde můžete okusit chutě různých kontinentů či porovnat stejné odrůdy z různých koutů světa.

FIREMNÍ DEGUSTACE / DEGUSTACE NA KLÍČ

Rádi Vám připravíme degustaci šitou na míru právě Vám. Pro individuální požadavky nás prosím kontaktujte.